1. Womic Steel: Productiemogelijkheden en bedrijfssterkte
Womic Steel Group is een toonaangevende fabrikant en wereldwijde exporteur met meer dan 20 jaar expertise in de productie van buisproducten van koolstofstaal, gelegeerd staal en roestvrij staal. Onze ultramoderne productiefaciliteit voor funderingsbuizen heeft een uitgebreide productiecapaciteit van meer dan 20.000 ton per maand voor stalen funderingsbuizen voor de scheepvaart, waarbij gebruik wordt gemaakt van zowel ERW- als LSAW/SSAW-processen.
Productiebereik van afmetingen voor scheepspalen:Buitendiameter van 219 mm tot 660 mm (8 inch tot 26 inch) voor ERW-bewerking en van 508 mm tot 3.000 mm (20 inch tot 120 inch) voor LSAW/SSAW-bewerking. Wanddikte van 6,0 mm tot 25,4 mm voor ERW-bewerking en van 6,0 mm tot 50,8 mm voor LSAW/SSAW-bewerking. Standaardlengtes van 6 m tot 18 m zijn leverbaar, met maatwerk tot 60 m voor diepfunderingen.
Kwaliteitscertificeringen en naleving van wet- en regelgeving:
ISO 9001:2015 gecertificeerd:Kwaliteitsmanagementsysteem voor de productie van funderingsbuizen en kwaliteitscontroleprocessen, dat een consistente productkwaliteit en continue verbetering in alle productieprocessen waarborgt.
API 5L / API 2B Monogram-licentie:Womic Steel beschikt over een API 5L-licentie voor de productie van leidingbuizen en een API 2B-licentie voor constructiestalen buizen voor maritieme toepassingen. Het API-monogram staat voor onze toewijding aan de hoogste industrienormen voor olie- en gasleidingen en offshore constructiepalen. Regelmatige API-audits garanderen continue naleving van de specificatie-eisen.
CE-markering (PED 2014/68/EU):Onze funderingsbuizen en constructiebuizen voldoen aan de Europese richtlijn voor drukvaten (PED) 2014/68/EU. CE-markering is op aanvraag beschikbaar om een vlotte douaneafhandeling en projectacceptatie binnen de Europese Economische Ruimte (EER) te vergemakkelijken. Een prestatieverklaring (DoP) wordt verstrekt voor producten die aan de EN-norm voldoen.
EN 10204 3.2 Certificering:Naast de standaard 2.2- en 3.1-fabriekscertificaten leveren wij producten met een inspectiecertificaat 3.2, gevalideerd door door de EU geautoriseerde externe instanties (TÜV, LR, BV, SGS), voor kritische maritieme en funderingsprojecten die volledige materiaaltraceerbaarheid en onafhankelijke verificatie vereisen.
Goedkeuringen voor inspecties door derden (TPI):Onze producten en productieprocessen zijn goedgekeurd en gecontroleerd door belangrijke internationale instanties en classificatiebureaus, waaronder SGS, BV, ABS, LR, DNV, GL en TÜV. Deze goedkeuringen tonen aan dat wij in staat zijn om funderingsbuizen te leveren voor maritieme en offshore projecten die onder toezicht staan van classificatiebureaus.
Aanvullende certificeringen beschikbaar:
ISO 14001:2015(Milieumanagementsysteem) – Toegewijd aan duurzame productiepraktijken
ISO 45001:2018(Arbeidsveiligheidsmanagementsysteem) – Het waarborgen van een veilige werkomgeving
FPC (Factory Production Control)volgens EN 10248 / EN 10219 – Zelfverklaring van conformiteit voor CE-markering
NORSOK M-650(Noorse norm voor staalmaterialen) – Beschikbaar voor offshoreprojecten in de Noordzee
KTA 3211.2(Duitse nucleaire norm) – Beschikbaar voor funderingswerkzaamheden aan kerncentrales
Klantspecifieke goedkeuringen:Wij voeren regelmatig fabrieksaudits en goedkeuringsprocedures uit voor grote EPC-aannemers, havenautoriteiten en energiebedrijven wereldwijd. Documentatie en auditondersteuning worden geboden voor leverancierskwalificatieprocessen.
Wereldwijde erkenning:Womic Steel is een vertrouwde leverancier voor wereldwijde EPC-aannemers, havenautoriteiten, maritieme ingenieursbureaus en funderingsaannemers, en bedient meer dan 80 landen in Zuidoost-Azië, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Noord- en Zuid-Amerika.
2. ASTM A252 GR.3 & EN 10248 S355GP: Materiaalsamenstelling en prestatiekarakteristieken
ASTM A252 GR.3Dit is de Amerikaanse standaardspecificatie voor gelaste en naadloze stalen buispalen. De aanduiding "GR.3" staat voor klasse 3, de hoogste sterkte-eis van de drie ASTM A252-klassen (GR.1, GR.2, GR.3). Klasse 3 biedt een minimale vloeigrens van 345 MPa (50.000 psi), waardoor het de voorkeur geniet voor diepfunderingen, funderingen in zee en zware dragende toepassingen waar een hoge structurele integriteit vereist is.
EN 10248 S355GPDit is de Europese norm voor warmgewalste stalen damwandprofielen en buisprofielen. De "S" staat voor constructiestaal, "355" voor een minimale vloeigrens van 355 MPa en "GP" voor "General Piling" (algemene toepassing). S355GP biedt een iets hogere vloeigrens dan ASTM A252 GR.3 (355 MPa versus 345 MPa) en wordt veelvuldig toegepast in maritieme bouwprojecten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika.
Beide kwaliteiten zijn specifiek ontwikkeld voor funderingspalen en bieden uitstekende lasbaarheid voor lassen op locatie, goede taaiheid bij lage temperaturen voor maritieme omgevingen en voldoende ductiliteit om de spanningen tijdens het heien te weerstaan. In vergelijking met standaard constructiekwaliteiten zoals A36 of S235JR bieden deze funderingspalen een aanzienlijk hoger draagvermogen, waardoor diepere heidiepten en een kleiner aantal palen mogelijk zijn.
Chemische samenstelling (analyse van de lepel, massapercentage):
| Element | ASTM A252 GR.3 (Max %) | EN 10248 S355GP (Max %) |
| C | 0,26 | 0,22 |
| Si | — | 0,55 |
| Mn | 1.35 | 1.60 |
| P | 0,040 | 0,035 |
| S | 0,050 | 0,035 |
| Cu | — | 0,55 |
| CE (max) | — | 0,45 |
Opmerking: EN 10248 S355GP heeft strengere limieten voor koolstof, fosfor en zwavel, wat resulteert in een betere lasbaarheid en taaiheid in vergelijking met ASTM A252 GR.3. Beide kwaliteiten zijn ontworpen voor funderingstoepassingen en hebben een goede ductiliteit om de spanningen tijdens het heien te weerstaan zonder te scheuren. De koolstofequivalentlimiet (CEV) van 0,45% voor S355GP garandeert een uitstekende lasbaarheid in het veld voor het verbinden van funderingspalen.
Mechanische eigenschappen (kamertemperatuur):
| Eigendom | ASTM A252 GR.3 | EN 10248 S355GP |
| Vloeigrens (min) | 345 MPa (50.000 psi) | 355 MPa (51.500 psi) |
| Treksterkte (min.) | 455 MPa (66.000 psi) | 470 MPa (68.200 psi) |
| Rek (min) | 20% (voor een dikte van 50 mm) | 19% (Longitudinaal) |
| Slagvastheid | Niet gespecificeerd | 27 Joule bij 0 °C (optioneel) |
*Opmerking: EN 10248 S355GP biedt een hogere minimale vloeigrens en treksterkte in vergelijking met ASTM A252 GR.3. Voor maritieme toepassingen die stootvastheid bij lage temperaturen vereisen, staat EN 10248 optionele stootproeven bij 0 °C (minimaal 27 Joule) toe. Voor ASTM A252 GR.3 is een stootproef niet verplicht, maar kan deze wel als aanvullende eis worden gesteld.*
Vergelijking van de kwaliteiten van funderingsbuizen:
| Cijfer | Vloeigrens (MPa) | Treksterkte (MPa) | Typische toepassing |
| ASTM A252 GR.1 | 205 | 345 | Lichte fundering, ondiepe palen |
| ASTM A252 GR.2 | 240 | 415 | Matige belasting, fundering van het gebouw |
| ASTM A252 GR.3 | 345 | 455 | Zware belasting, maritiem, diepe fundering |
| EN 10248 S235GP | 235 | 360 | Lichte funderingspalen, damwanden |
| EN 10248 S275GP | 275 | 410 | Middelzware belasting, keermuren |
| EN 10248 S355GP | 355 | 470 | Zware scheepvaart, diepe fundering |
*Opmerking: Voor de meest veeleisende maritieme projecten die hoge aandrijfspanningen en diepe penetratie vereisen, worden ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP aanbevolen. Voor projecten die een nog hogere sterkte vereisen (tot 460 MPa), kunnen API 5L X65 of EN 10225 S460G10+M als alternatieven worden overwogen.*
3. Dimensionaal bereik en naleving van normen
Womic Steel levert stalen funderingsbuizen voor de scheepvaart in een breed scala aan afmetingen, volledig conform ASTM A252, EN 10248 en aanverwante internationale normen. Zowel ERW (Electric Resistance Welded) als LSAW (Longitudinal Submerged Arc Welded) processen zijn beschikbaar om het volledige diameterbereik te bestrijken.
| Item | Specificatie |
| Standaard | ASTM A252 (GR.1, GR.2, GR.3) / EN 10248 (S235GP, S275GP, S355GP) |
| Productieproces | ERW (219mm-660mm buitendiameter) / LSAW (508mm-3.000mm buitendiameter) / SSAW (508mm-3.000mm buitendiameter) |
| Buitendiameterbereik | ERW: 219 mm – 660 mm (8" – 26") / LSAW/SSAW: 508 mm – 3.000 mm (20" – 120") |
| Wanddiktebereik | ERW: 6,0 mm – 25,4 mm / LSAW/SSAW: 6,0 mm – 50,8 mm |
| Lengtebereik | Standaard: 6m, 12m, 18m / Maatwerk: tot 60m |
| Einde Afronding | Glad uiteinde (PE) / afgeschuind uiteinde (BE) met optionele opofferingsringen van staal |
| Oppervlakteafwerking | Onbehandeld / Geolied / Zwart gecoat / 3PE / FBE / Koolteerepoxy |
| Toleranties | Buitendiameter: ±1,0% / Gewicht: -0% +15% (ASTM) of ±10% (EN) / Lengte: +50 mm -0 mm |
4. Beschikbare afmetingen en specificaties - Stalen paalbuizen voor maritieme toepassingen
ERW-paalbuis (219 mm – 660 mm buitendiameter)
| OD (mm) | Wanddikte (mm) Opties | Gewicht (kg/m) | Standaardlengte |
| 219.1 | 6.0, 8.0, 10.0, 12.5, 15.0 | 31,5 - 75,5 | 6m / 12m |
| 273.1 | 6.0, 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0 | 39,5 - 113,2 | 6m / 12m |
| 323.9 | 6.0, 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0 | 47,0 - 149,8 | 6m / 12m / 18m |
| 355.6 | 6.0, 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0 | 51,7 - 180,8 | 6m / 12m / 18m |
| 406.4 | 6.0, 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 59.2 - 235.1 | 6m / 12m / 18m |
| 457.2 | 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 88,6 - 266,5 | 6m / 12m / 18m |
| 508.0 | 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 98,6 - 297,8 | 6m / 12m / 18m |
| 558.8 | 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 108,7 - 329,1 | 6m / 12m / 18m |
| 609.6 | 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 118,7 - 360,4 | 6m / 12m / 18m |
| 660.4 | 8.0, 10.0, 12.5, 15.0, 18.0, 20.0, 22.0, 25.0 | 128,7 - 391,7 | 6m / 12m / 18m |
LSAW-paalbuis (508 mm – 3.000 mm buitendiameter)
| OD (mm) | Wanddikte (mm) Opties | Gewicht (kg/m) | Standaardlengte |
| 508 – 610 | 6.0 – 25.4 | 74.3 – 366.3 | 6m / 12m / 18m |
| 610 – 762 | 6.0 – 30.0 | 89.4 – 541.5 | 6m / 12m / 18m |
| 762 – 914 | 8.0 – 35.0 | 148,8 – 758,5 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 914 – 1.067 | 10.0 – 40.0 | 222,9 – 1.013,2 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 1.067 – 1.220 | 12.0 – 45.0 | 312.2 – 1.303.9 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 1.220 – 1.422 | 12.0 – 50.0 | 357,6 – 1.692,0 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 1.422 – 1.625 | 12.0 – 50.0 | 417,3 – 1.941,4 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 1.625 – 2.000 | 12.0 – 50.8 | 477.1 – 2441.1 | 6m / 12m / 18m / 24m |
| 2.000 – 2.500 | 12.0 – 50.8 | 588,5 – 3065,7 | 6m / 12m / 18m |
| 2.500 – 3.000 | 12.0 – 50.8 | 736,5 – 3.693,4 | 6m / 12m / 18m |
Let op: Afmetingen buiten deze bereiken zijn op aanvraag leverbaar. Grotere diameters (tot 4000 mm / 160 inch) zijn beschikbaar voor specialistische projecten.
5. Standaard paalbuizen, maritieme en funderingsnormen, vervaardigd door Womic Steel
| Standaard | Staalsoorten | Typische toepassing |
| ASTM-paalnormen | ||
| ASTM A252 (Standaardspecificatie voor gelaste en naadloze stalen buispalen) | GR.1, GR.2, GR.3 | Stalen buispalen voor diepfunderingen, maritieme funderingen |
| ASTM A500 (Standaardspecificatie voor koudgevormde, gelaste en naadloze constructiebuizen van koolstofstaal) | GR.A, GR.B, GR.C | Structurele ronde/vierkante buizen voor funderingspalen en stutten. |
| ASTM A501 (Standaardspecificatie voor warmgevormde, gelaste en naadloze constructiebuizen van koolstofstaal) | GR.A, GR.B | Warmgevormde constructiebuizen voor funderingspalen |
| ASTM A690 (Standaardspecificatie voor zeer sterke, laaggelegeerde nikkel-koper-fosforstalen H-profielen en damwanden) | Mariner Grade | Zeewatercorrosiebestendige stalen palen |
| ASTM A572 (Standaardspecificatie voor hoogwaardig laaggelegeerd niobium-vanadium constructiestaal) | GR.42, GR.50, GR.60, GR.65 | Sterke, laaggelegeerde constructiepalen |
| ASTM A588 (Standaardspecificatie voor hoogwaardig laaggelegeerd constructiestaal met atmosferische corrosiebestendigheid) | GR.A, GR.B, GR.C | Weervaste stalen palen, brugfundering |
| ASTM A913 (Standaardspecificatie voor hoogwaardige, laaggelegeerde stalen profielen van constructiekwaliteit) | GR.50, GR.60, GR.65, GR.70 | Hoogwaardige stalen palen met verbeterde lasbaarheid |
| ASTM A857 (Standaardspecificatie voor stalen damwandprofielen, koudgevormd, dunwandig) | — | Koudgevormde lichtgewicht damwandplaten |
| EN / DIN / BS / NF heinormen | ||
| EN 10248 (Warmgewalste stalen damwandprofielen - Technische leveringsvoorwaarden voor ongelegeerd staal) | S235GP, S275GP, S355GP | Warmgewalste stalen damwandprofielen en buisprofielen |
| EN 10219 (Koudgevormde gelaste stalen holle profielen voor constructiedoeleinden) | S235JRH, S275JRH, S355JRH, S355J2H | Koudgevormde, gelaste, holle constructieprofielen voor funderingspalen |
| EN 10025 (Warmgewalste producten van constructiestaal - Ongelegeerd constructiestaal) | S235JR, S275JR, S355JR, S355J2, S420ML, S460ML | Warmgewalst constructiestaal voor funderingspalen en maritiem gebruik. |
| EN 10225 (Lasbare constructiestalen voor vaste offshore-constructies) | S355G8+M, S355G10+M, S420G1+QT, S460G1+QT | Staal voor offshore- en maritieme constructies, met name voor funderingspalen. |
| EN 10348 (Staal voor damwanden - Warmgewalste, ongelegeerde stalen damwanden) | S240GP, S270GP, S320GP, S355GP | Warmgewalste stalen damwandplaten voor keermuren |
| DIN 2458 (Gelaste stalen buizen en fittingen - Algemene technische leveringsvoorwaarden - vervangen door EN 10219) | St37.0, St44.0, St52.0 | Duitse standaard gelaste stalen buizen voor funderingspalen |
| DIN 17100 (Staal voor algemene constructiedoeleinden - vervangen door EN 10025) | St37-2, St44-2, St52-3 | Duitse standaard constructiestaal voor funderingspalen |
| BS 1387 (Specificatie voor stalen buizen en buisprofielen met schroef- en mofverbindingen - vervangen door EN 10255) | Klasse A, Klasse B, Klasse C | Stalen buizen met schroefdraad volgens Britse standaard voor funderingspalen en steigers. |
| BS 4360 (Specificatie voor lasbare constructiestalen - vervangen door EN 10025) | Klas 43A, 43B, 50B | Britse standaard voor constructiestaal voor funderingspalen (historisch) |
| NF A49-311 (Tubes en acier soudés pour le pillage - Franse heinorm) | E24, E36 | Franse standaard gelaste stalen buizen voor funderingspalen |
| API / JIS / KS / AS / CSA funderingsnormen | ||
| API 5L (Specificatie voor leidingbuizen) | GR.B, X42, X52, X65, X70 | Leidingbuizen gebruikt als funderingspalen (veelvoorkomend in offshore-projecten) |
| API 2B (Specificatie voor de fabricage van constructiestalen buizen voor offshore-toepassingen) | GR.42, GR.50, GR.60 | Stalen buispalen voor offshore constructies |
| JIS A5525 (Stalen buispalen) | SKK490, SKK540 | Stalen buispalen voor haven- en maritieme constructies |
| JIS A5528 (Stalen buisvormige damwanden) | SY295, SY390 | Stalen buisdamwanden voor havenbouw |
| JIS A5526 (Stalen damwandprofielen) | SYW295, SYW390 | Warmgewalste stalen damwandplaten |
| JIS G3444 (Koolstofstalen buizen voor algemene constructiedoeleinden) | STK290, STK400, STK490, STK540 | Koolstofstalen buizen voor funderingspalen |
| JIS G3136 (Gewalst staal voor bouwconstructies) | SN400, SN490 | Staal voor funderingspalen |
| KS D 3566 (Koolstofstalen buizen voor algemene constructiedoeleinden - Koreaanse norm) | STK290, STK400, STK490, STK540 | Koreaanse standaard constructiebuizen voor funderingspalen |
| KS D 3862 (Stalen buispalen - Koreaanse norm) | SKK400, SKK490, SKK540 | Koreaanse standaard stalen buispalen voor havenconstructies |
| AS 1163 (Constructiestaal holle profielen - Australische norm) | C250, C350, C450 | Australische standaard structurele holle profielen voor funderingspalen |
| AS 1074 (Stalen buizen en profielen voor normaal gebruik - Australische norm) | — | Australische standaard stalen buizen voor algemene funderingspalen |
| CSA G40.21 (Constructiestaal - Canadese norm) | 44W, 50W, 50A | Canadese norm voor constructiestaal voor funderingspalen |
| NORSOK / DNV / ISO-heinormen | ||
| NORSOK Y15 (Staalconstructies voor offshore-toepassingen - Materiaaleisen) | S355, S420, S460 | Noorse norm voor offshore staalconstructies |
| NORSOK M-650 (Kwalificatie van fabrikanten van speciale materialen voor offshore-gebruik) | Alle leerjaren | Kwalificatie voor levering van offshore-materialen |
| DNV-OS-B101 (Metalen materialen voor offshore constructies) | S355, S420, S460 | DNV-norm voor stalen funderingspalen voor offshore-toepassingen |
| DNV-OS-C201 (Structureel ontwerp van offshore-eenheden - Materiaaleisen) | S355, S420, S460 | DNV-norm voor funderingspalen voor offshore-constructies |
| ISO 630 (Constructiestaal - Platen, brede platte staven, profielen, profielen) | Fe360, Fe430, Fe510 | Internationale norm voor stalen funderingspalen |
| ISO 3183 (Aardolie- en aardgasindustrie - Stalen buizen voor pijpleidingtransportsystemen) | L245, L290, L360, L415, L450, L485 | ISO-equivalent van API 5L voor leidingpaalfunderingen |
| Andere internationale normen voor funderingspalen | ||
| GOST 10706 (Gelaste stalen buizen voor pijpleidingen en constructies - Russische norm) | St20, St35, St45 | Russische standaard gelaste stalen buizen voor funderingspalen |
| GOST 20295 (Gelaste stalen buizen voor gas- en olieleidingen - Russische norm) | K38, K52, K60 | Russische standaard leidingbuis gebruikt als funderingspaal. |
| NBR 8261 (Stalen palen voor civiele bouw - Braziliaanse norm) | — | Braziliaanse standaard stalen funderingsbuizen |
| IRAM 688 (Stalen buizen voor constructiedoeleinden - Argentijnse norm) | F24, F36 | Argentijnse standaard constructiebuizen voor funderingspalen |
| SANS 657 (Stalen buizen voor constructiedoeleinden - Zuid-Afrikaanse norm) | — | Zuid-Afrikaanse standaard constructiebuizen voor funderingspalen |
Gebruik:Diepfunderingen, funderingen voor maritieme toepassingen, funderingen voor offshore platforms, aanleg van kades en dokken, brugfunderingen, kustbescherming, golfbrekers, fendersystemen, jacketpalen, havenbouw, landaanwinning, riviercorrectie, tunnelbouw, aanleg van diepwaterhavens, aardbevingsbestendige funderingen, keermuren, damwanden, caissonfunderingen, funderingen voor offshore windturbines, funderingen voor onderwatertunnels, damwanden
6. Productieproces - ERW & LSAW stalen buispalen
ERW (Elektrische Weerstandslassen) proces voor funderingsbuizen (219 mm – 660 mm buitendiameter):
Inspectie van grondstoffen (spoel):De binnenkomende warmgewalste staalrollen worden gecontroleerd op chemische samenstelling, mechanische eigenschappen en oppervlaktekwaliteit volgens ASTM A252, EN 10248 of klantspecificaties. Aan elke rol wordt een uniek chargenummer toegekend om volledige materiaaltraceerbaarheid gedurende het gehele productieproces te garanderen.
Afrollen en nivelleren:Stalen rollen worden op de afroller geladen en door een precisie-nivelleermachine gevoerd om de strip vlak te maken, de vervorming van de rol te verwijderen en een uniforme vlakheid te garanderen voor een consistente vorming.
Kantfrezen en afwerken:Beide langszijden van de stalen strip worden gefreesd en op een nauwkeurige breedtetolerantie (±0,5 mm) afgesneden. De randbewerking zorgt voor een schoon, parallel oppervlak, essentieel voor een hoogwaardige lasverbinding.
Vormen (koudvormen):De geëgaliseerde strip doorloopt een reeks vormrollen (afbreek-, zijdoorgang- en vindoorgangsecties) die de platte strip geleidelijk vormen tot een open cilindrische vorm (buismantel) met randen die voorbereid zijn op het lassen.
Hoogfrequent lassen (HFW / ERW):De gevormde buis passeert hoogfrequente inductiespoelen of contactschoenen. Een hoogfrequente stroom (doorgaans 200-500 kHz) verwarmt de contactranden tot de smeedtemperatuur (ongeveer 1350-1500 °C). Er vindt een vastestoflas plaats doordat de verwarmde randen door walsen tegen elkaar worden gedrukt, waardoor een gesmede las ontstaat zonder toevoeging van vulmateriaal.
Verwijderen van lasnaden (intern en extern):Zowel interne als externe bramen (overtollig lasmetaal) worden verwijderd met hardmetalen gereedschappen (afschuiningsbladen) terwijl de laszone nog heet is, waardoor een glad oppervlakprofiel met minimale lasversterking ontstaat.
Maatvoering en vormgeving:De gelaste buis doorloopt een reeks kalibreerrollen om een nauwkeurige tolerantie voor de uiteindelijke buitendiameter te bereiken (doorgaans ±0,5% tot ±1,0%, afhankelijk van de norm).
Warmtebehandeling (optioneel):Voor toepassingen die een verhoogde ductiliteit of spanningsvermindering vereisen, kan de laszone (of de gehele buis) een inline of offline warmtebehandeling ondergaan. Normaliseren bij 890-930 °C zorgt voor een uniforme ferriet-perliet microstructuur.
Op lengte snijden:De doorlopende buis wordt op de gewenste lengte gezaagd met behulp van afkortzagen (koud zagen) met nauwkeurige lengtecontrole (±3 mm voor standaardlengtes, +50 mm -0 mm voor paalspecificaties).
Niet-destructief onderzoek (NDT):
100% ultrasoon onderzoek (UT):Het automatische UT-systeem inspecteert de gehele lasnaad en de volledige pijpwand op delaminaties, insluitingen en gebreken aan fusie.
Wervelstroomtesten (ET):Continue online inspectie van de laskwaliteit tijdens de productie.
Hydrostatische test (optioneel):Beschikbaar op verzoek van de klant voor kritische funderingstoepassingen waarbij verificatie van de drukbestendigheid vereist is.
Einde afwerking:Gladde uiteinden (recht afgesneden) of afgeschuinde uiteinden (afschuining van 30°-35°) volgens specificaties van de klant. Aan de uiteinden van de buizen kunnen stalen ringen worden gelast voor extra bescherming tijdens het heien.
Eindinspectie en markering:Visuele inspectie op oppervlaktedefecten, dimensionale controle (buitendiameter, wanddikte, lengte, rechtheid) en permanente markering volgens de geldende norm (inclusief kwaliteit, maat, chargenummer, fabrikantidentificatie).
LSAW (Longitudinal Submerged Arc Welding) proces voor funderingsbuizen (508 mm – 3.000 mm buitendiameter):
Grondstoffeninspectie (plaat):Inkomende staalplaten worden gecontroleerd op chemische samenstelling, mechanische eigenschappen, oppervlaktekwaliteit en maatnauwkeurigheid aan de hand van ASTM A252, EN 10248 of klantspecificaties. Aan elke plaat wordt een uniek chargenummer toegekend voor volledige traceerbaarheid.
Voorbereiding van de plaatrand (afschuining):De langszijden van de stalen plaat worden afgeschuind (meestal een enkele V- of dubbele V-afschuining) met behulp van kantenfreesmachines om de juiste geometrie voor onderpoederlassen te creëren.
Plaatbuigen (vormen):De voorbereide plaat wordt met behulp van een plaatbuigpers (JCO-vorming, UO-vorming of een 3-rollen-/4-rollenbuigproces, afhankelijk van de diameter- en dikte-eisen) in een open cilindrische vorm gebogen.
Hechtlassen:De open naad wordt met tussenpozen vastgelast om de cilindrische vorm tijdens het eigenlijke lasproces te behouden.
Inwendig ondergedompeld booglassen (SAW):De interne langslasnaad wordt gelast met behulp van automatische onderpoederlasapparatuur met een geschikte flux- en draadcombinatie (doorgaans één of meerdere lasgangen, afhankelijk van de wanddikte).
Extern ondergedompeld booglassen (SAW):De buitenste langslasnaad wordt gelast met behulp van automatische onderpoederlasapparatuur, waardoor een volledig doorgelaste verbinding ontstaat.
Uitbreiden (optioneel):De gelaste buis kan mechanisch worden uitgezet (doorgaans 0,3-1,5% uitzetting) om de maatnauwkeurigheid (rondheid en rechtheid) te verbeteren en resterende lasspanningen te verminderen.
Niet-destructief onderzoek (NDT):
100% ultrasoon onderzoek (UT):Het automatische UT-systeem inspecteert de gehele lasnaad (zowel intern als extern) en de volledige pijpwand op delaminaties, insluitingen, gebrek aan fusie en andere discontinuïteiten.
Radiografisch onderzoek (RT):Röntgen- of gammastralingsinspectie van de lasnaad (puntsgewijs of over de volledige lengte, zoals gespecificeerd) om de laskwaliteit en -penetratie te controleren.
Magnetisch deeltjesonderzoek (MPI):Inspectie van de lasnaden en de warmtebeïnvloede zone op oppervlaktescheuren en -onregelmatigheden.
Einde afwerking:Gladde uiteinden (recht afgesneden) of afgeschuinde uiteinden (afschuining van 30°-35° met een landingsvlak van 1,6 mm ±0,8 mm) volgens specificaties van de klant. Aan de uiteinden van de buizen kunnen stalen ringen worden gelast ter bescherming tijdens het heien.
Eindinspectie en markering:Visuele inspectie op oppervlaktedefecten, dimensionale controle (buitendiameter, wanddikte, lengte, rechtheid, rondheid) en permanente markering volgens de geldende norm.
7. Kwaliteitscontrole- en testprocedures voor funderingsbuizen
| Fase | Inspectiemethode | Doel |
| Grondstof | Chemische analyse (OES-spectrometer) | Controleer of aan de samenstellingslimieten van ASTM A252 / EN 10248 wordt voldaan. |
| Grondstof | Trekproef | Controleer de vloeigrens, treksterkte en rek. |
| Grondstof | Ultrasoon onderzoek (plaat/spoel) | Interne lamineringen en defecten opsporen |
| In-process (ERW) | Maatinspectie (micrometers, schuifmaten) | Monitor de buitendiameter (OD) en wanddikte (WT) tijdens het vormen en dimensioneren. |
| In-process (LSAW) | Randvoorbereiding Inspectie | Controleer de afschuinhoek, de landingsplaats en de toestand van het oppervlak. |
| Laszone (ERW) | Ultrasoon onderzoek (UT) - Online | Detecteer lasfouten en gebrek aan doorlassing. |
| Laszone (LSAW) | Ultrasoon onderzoek (UT) - Automatisch | Volledige inspectie van de lasnaad op interne/externe defecten |
| Laszone (LSAW) | Radiografisch onderzoek (RT) | Controleer de laspenetratie, porositeit en slakinsluitingen. |
| Laszone | Magnetisch deeltjesonderzoek (MPI) | Oppervlaktescheurdetectie (lasnaden en warmtebeïnvloede zone) |
| Afgewerkte pijp | Dimensionale inspectie | Controleer de buitendiameter, het gewicht, de lengte, de rechtheid en de rondheid. |
| Afgewerkte pijp | Hydrostatische test (optioneel) | Controleer de drukbestendigheid voor kritische toepassingen. |
| Afgewerkte pijp | Geleide buigproef | Controleer de buigzaamheid en deugdelijkheid van de las. |
| Afgewerkte pijp | Afvlakkingstest (alleen ERW) | Controleer de buigzaamheid en de stevigheid van de pijpwand. |
| Afgewerkte pijp | Charpy V-kerfslagproef (optioneel) | Controleer de bestendigheid tegen lage temperaturen voor gebruik in maritieme toepassingen. |
| Afgewerkte pijp | Hardheidstest (optioneel) | Controleer de maximale hardheid voor lasbaarheid. |
| Afgewerkte pijp | Visuele en oppervlakte-inspectie | Controleer op oppervlaktedefecten, delaminaties en scheuren. |
| Afgewerkte pijp | Markering verificatie | Zorg voor permanente markering volgens de norm. |
Optionele tests voor kritische maritieme en offshore-toepassingen:
● CTOD-test (Crack Tip Opening Displacement) voor het bepalen van de breuktaaiheid
● HIC-test (door waterstof geïnduceerde scheurvorming) volgens NACE TM0284
● SSC-test (Sulfide Stress Cracking) volgens NACE TM0177
● Hardheidstest (HV10 of HRC) voor kwalificatie in zure omgevingen
Kwaliteitsdocumentatie:
● Fabriekstestcertificaat volgens EN 10204 Type 2.2, 3.1 of 3.2
● Ultrasoon testrapport (lasnaad en behuizing)
● Radiologisch onderzoeksrapport (indien gespecificeerd)
● Rapport over dimensionale inspectie
● Traceerbaarheid van chargenummer tot afgewerkte pijp
8. Primaire toepassingen - Stalen funderingsbuizen voor de scheepvaart
ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP stalen paalbuizen voor maritieme toepassingen zijn essentiële componenten in diepfunderingen, maritieme constructies en zware civieltechnische projecten.
Diepfundering met palen:Dragende palen voor hoogbouw, bruggen, industriële complexen en zware constructies die een diepe fundering vereisen. De hoge sterkte van GR.3 en S355GP maakt grotere heidiepten en een hoger draagvermogen mogelijk.
Fundamenten voor maritieme en offshore platforms:Fundamentpalen voor offshore olie- en gasplatformen, boorplatforms, productieplatformen en funderingen voor offshore windturbines. Deze funderingspalen moeten bestand zijn tegen golfslag, stroming en de corrosieve omgeving van zeewater.
Aanleg van kades, dokken en havens:Palen voor containerterminals, bulkgoederenhavens, passagiersterminals, Ro-Ro-faciliteiten en algemene vrachtkades. Palen bieden structurele ondersteuning voor dekconstructies, meerpalen en afmeerpalen.
Brugfundament en pijler:Diepfundamentpalen voor brugpijlers, landhoofden en torenfundamenten van kabelbruggen en hangbruggen. Palen dragen de constructiebelasting over op een draagkrachtige ondergrond.
Kustbescherming en zeewering:Palen voor zeeweringen, kustversterkingen, kustbescherming en erosiebestrijding. Stalen buispalen bieden robuuste structurele ondersteuning voor pantserblokken en betonnen funderingsconstructies.
Aanleg van golfbrekers en aanlegsteigers:Palen worden gebruikt voor funderingen van stortsteen golfbrekers, verticale golfbrekers, steigers en kribben. Palen zorgen voor funderingsstabiliteit van golfdempende constructies.
Fender systeemondersteuning:Steunpalen voor afmeersystemen aan de kade en bij aanlegsteigers. De palen absorberen de energie die vrijkomt bij het aanmeren en beschermen het schip en de constructie tijdens afmeermanoeuvres.
Fundamentpaal voor olie- en gasplatform:Fundamenten voor jacketconstructies die olie- en gasproductieplatformen ondersteunen. Dikwandige palen met een grote diameter worden door de poten van de jacketconstructie gedreven en vastgezet met grout.
Landaanwinning en zeewering:Palen worden gebruikt voor de afscherming van inpolderingsgebieden, zeeweringen en dijken. Palen zorgen voor structurele stabiliteit bij landuitbreidingsprojecten.
Rivierregulering en overstromingsbeheersing:Palen voor oeverbescherming, geleidingsdijken, steunpijlers en waterkeringen. Stalen buispalen stabiliseren rivieroevers en beschermen tegen uitschuring en erosie.
Tunnelbouw en openbouwputmethode:Palen worden gebruikt voor funderingen van tunnels volgens de openbouwputmethode, secantpaalwanden en ondersteuningsconstructies voor tunnelportalen. Palen bieden verticale en laterale ondersteuning voor ondergrondse constructies.
Aardbevingsbestendige fundering:Heipalen voor de seismische versterking van bestaande constructies, waaronder brugfundamenten, gebouwfundamenten en havenconstructies die een verbeterde aardbevingsbestendigheid vereisen.
9. Verpakking en verzending - Stalen funderingsbuizen voor de scheepvaart
ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP scheepsstalen funderingsbuizen worden met de grootste zorg verpakt en verzonden om hun bescherming tijdens transport te garanderen. Hieronder vindt u een beschrijving van het verpakkings- en verzendproces voor funderingsbuizen met een grote diameter:
Verpakking:
Beschermende coating:Voordat de buizen worden verpakt, kunnen ze worden voorzien van een dunne laag roestwerende olie of beschermende lak om corrosie en oxidatie van het oppervlak tijdens opslag en transport te voorkomen. Een onbehandelde afwerking is ook beschikbaar voor directe coating op de bestemming of voor maritieme omgevingen waar corrosie is toegestaan.
Bundelen (kleine diameters):Voor buizen met een kleinere diameter (doorgaans kleiner dan 610 mm / 24 inch) worden de buizen gebundeld in zeshoekige of rechthoekige bundels. Deze bundels worden vastgezet met stalen banden (meestal 3-5 banden per bundel met beschermende hoekbeschermers) om beweging binnen de bundel te voorkomen.
Individueel stapelen (grote diameters):Voor buizen met een grotere diameter (boven 610 mm / 24 inch) worden de buizen doorgaans afzonderlijk behandeld en verzonden vanwege gewichts- en afmetingsbeperkingen. Houten vulstukken of rubberen kussens tussen de buislagen voorkomen slijtage en beschadiging van de coating.
Eindkappen:Aan beide uiteinden van elke buis worden plastic of stalen eindkappen geplaatst (of plastic folie voor afgeschuinde uiteinden) om afgeschuinde uiteinden, gladde uiteinden en schroefverbindingen te beschermen tegen stoten, het binnendringen van vuil en vocht.
Offerstalen ringen (optioneel):Voor heipalen die extra bescherming aan het uiteinde vereisen tijdens het heien, worden stalen ringen (doorgaans 50-100 mm breed en 6-12 mm dik) aan het heieinde van elke buis gelast. Deze ringen absorberen de impact van de heihamer en beschermen het buiseinde tegen vervorming.
Vulling en demping:Voor hoogwaardige exportorders worden opvulmaterialen zoals schuimringen, rubberen strips of houten tussenschotten tussen de pijplagen gebruikt om slijtage, beschadiging van de coating en stootschade tijdens handling en transport te voorkomen.
Hefpunten:Aan zware buizen (meer dan 2000 kg per buis) kunnen hijsogen of aangewezen hijspunten worden toegevoegd om het veilig lossen op de bestemming met behulp van een kraan of heftruck te vergemakkelijken.
Verzending:
Vervoersmiddel:Pijpen worden vervoerd via containerschepen (20ft of 40ft containers voor kleine diameters), bulkcarriers (stukgoed voor grote diameters en grote volumes) of spoorvracht, afhankelijk van de bestemming, het ordervolume en de urgentie van de levering. Projectvrachtschepen kunnen worden ingezet voor pijpen met een zeer grote diameter of extra lange pijpen.
Containerisatie (kleine diameters):Voor buizen met een kleinere diameter (doorgaans kleiner dan 508 mm / 20 inch) worden de buizen in standaard 20ft of 40ft zeecontainers geladen om een veilig en georganiseerd transport te garanderen. Containerlading beschermt de lading tegen weersomstandigheden, vocht en externe verontreinigingen. De maximale containerlading bedraagt doorgaans 20-25 ton per 20ft container.
Laden van bulkgoederen in schepen (grote diameters en grote volumes):Voor grote bestellingen (doorgaans >500 ton) of buizen met een grote diameter (groter dan 508 mm / 20") worden de buizen direct in bulkcarriers of ankerschepen geladen. Hijsbalken en spreidstangen voorkomen schade tijdens het laden. Stuwmateriaal, sjorbanden en borgkettingen worden gebruikt om te voorkomen dat de lading verschuift tijdens het transport over zee. Deze methode is het meest kosteneffectief voor zware funderingsprojecten op zee.
Platte rekken of open containers (te hoog/te lang):Voor pijpen die de standaard containerafmetingen overschrijden (lengte >12 m of diameter >2,3 m), kunnen flat rack containers of open top containers worden gebruikt voor stukgoed. Deze speciale containers maken veilig transport van overmaatse ladingen mogelijk.
Etikettering en documentatie:Elke bundel of afzonderlijke buis is duidelijk gelabeld met essentiële informatie, waaronder materiaalkwaliteit, norm, afmetingen, chargenummer, bundel-/buisnummer en hanteringsinstructies. Complete verzenddocumenten worden opgesteld voor inklaring bij de douane en het volgen van de lading.
Douanevoorschriften:Voor internationale zendingen wordt alle benodigde douanedocumentatie – inclusief handelsfactuur, paklijst, cognossement, certificaat van oorsprong (indien vereist), fabriekstestcertificaten en eventuele benodigde invoervergunningen – voorbereid om een vlotte inklaring in de bestemmingshaven te garanderen.
Veilige bevestiging:In het transportvoertuig of de container worden bundels en afzonderlijke buizen stevig vastgemaakt en gestabiliseerd met stalen banden (met hoekbeschermers), stuwzakken, houten stutten of kettingen om verschuiving, rollen of beweging te voorkomen die tijdens het transport schade zou kunnen veroorzaken.
Volgen en monitoren:Geavanceerde logistieke volgsystemen worden gebruikt om de status van zendingen te controleren en klanten realtime locatie-updates te verstrekken. Containervolgnummers worden verstrekt voor alle containerzendingen. Scheepsvolging is beschikbaar voor bulkzendingen.
Verzekering:Afhankelijk van de orderwaarde en de wensen van de klant kan een zeevrachtverzekering (allrisk of averij-grosse dekking) worden afgesloten om eventuele verliezen of schade tijdens het transport te dekken. Voor waardevolle projecten met funderingspalen op zee kan een aanvullende verzekering voor hijs- en installatiewerkzaamheden worden aanbevolen.
Planning voor zware hijswerkzaamheden:Voor extra zware buizen (meer dan 5.000 kg per buis) is het raadzaam om vooraf met de bestemmingshaven af te stemmen op de beschikbaarheid van hijsmateriaal (kranen met voldoende capaciteit, speciale spreidstangen). Womic Steel levert gedetailleerde specificaties voor de lading, inclusief het gewicht en de afmetingen van de individuele buizen, voor de projectplanning.
Samenvattend garandeert Womic Steel dat alle ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP scheepsstalen paalbuizen worden verpakt met toonaangevende beschermingsmaatregelen en verzonden via betrouwbare transportmethoden, zodat ze in optimale conditie op hun bestemming aankomen. De juiste verpakking en verzendprocedures zijn essentieel voor het behoud van de integriteit en kwaliteit van de geleverde producten, met name voor kritische funderingsprojecten op zee.
10. Voordelen en veelgestelde vragen over Womic Steel - Stalen funderingsbuizen voor de scheepvaart
Waarom samenwerken met Womic Steel voor funderingsbuizen voor de scheepvaart?
Compleet assortiment processen en formaten:Zowel ERW- (219 mm-660 mm buitendiameter) als LSAW/SSAW-processen (508 mm-3.000 mm buitendiameter) zijn onder één dak beschikbaar, waardoor meerdere leveranciers niet meer nodig zijn. Wanddiktes tot 50,8 mm en lengtes tot 60 meter zijn mogelijk voor projecten met diepe funderingen.
Dubbele standaardfunctionaliteit:Volledige naleving van zowel de ASTM A252 (GR.1, GR.2, GR.3) als de EN 10248 (S235GP, S275GP, S355GP) normen, plus aanvullende normen (API 5L, EN 10219, JIS A5525, enz.). Eén leverancier voor meerdere marktbehoeften.
Focus op scheepvaart en offshore:Gespecialiseerde ervaring in maritieme en offshore funderingswerkzaamheden, waaronder havenbouw, offshore platforms, brugfundamenten en kustbeschermingsprojecten. Kennis van maritieme corrosiebescherming en de vereiste aandrijfkrachten.
Offerstalen ringen:In eigen huis lassen we opofferingsstalen ringen aan de uiteinden van de heibuizen voor verbeterde bescherming tijdens heiwerkzaamheden, waardoor vervorming van de buisuiteinden en vertragingen bij de installatie worden verminderd.
Diensten met toegevoegde waarde:Afschuining van de uiteinden (30°-35°), vlak zagen, beschermende coating (FBE, 3LPE, koolteerepoxy, verzinken) en anticorrosie-omwikkeling zijn beschikbaar in eigen beheer of via gekwalificeerde partnerbedrijven.
Lange lengtecapaciteit:Tot 60 meter in één stuk voor diepfunderingsprojecten, waardoor er minder lasverbindingen op locatie nodig zijn en de installatietijd wordt verkort. Lengtes op maat zijn zonder extra kosten verkrijgbaar voor standaardproducten.
Concurrerende logistiek:Strategische samenwerking met wereldwijde expediteurs en specialisten in projectlading garandeert een optimale belading (container, stukgoed of projectschip) en kosteneffectief wereldwijd transport voor zware en extra grote funderingsbuizen.
Uitgebreide documentatie:Volledige fabriekstestcertificaten (EN 10204 Type 2.2, 3.1 of 3.2), NDT-rapporten (UT, RT), maatrapporten en traceerbaarheidsdocumentatie worden voor elke zending verstrekt. Inspectie door derden (SGS, BV, TÜV, LR, DNV) is op verzoek mogelijk.
Kies Womic Steel Group als uw betrouwbare partner voor hoogwaardige ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP stalen funderingsbuizen voor maritieme toepassingen en ongeëvenaarde leveringsprestaties voor maritieme, offshore en diepfunderingsprojecten wereldwijd. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie!
Website: www.womicsteel.com
E-mail: sales@womicsteel.com
Tel/WhatsApp/WeChat:
Victor: +86-15575100681
Jack: +86-18390957568
Veelgestelde vragen (FAQ) - Stalen funderingsbuizen voor maritieme toepassingen
V: Wat is het verschil tussen ASTM A252 GR.3 en EN 10248 S355GP voor funderingspalen in de zee?
A: ASTM A252 GR.3 (Amerikaanse norm) heeft een minimale vloeigrens van 345 MPa (50.000 psi), terwijl EN 10248 S355GP (Europese norm) een minimale vloeigrens van 355 MPa (51.500 psi) heeft. EN 10248 S355GP heeft ook iets strengere limieten voor de chemische samenstelling (lagere C, P, S) en optionele eisen voor impactproeven bij lage temperaturen. Beide normen zijn geschikt voor funderingspalen in zee. De keuze hangt doorgaans af van de projectspecificaties en de regionale normvoorkeur. Voor projecten in Noord- en Zuid-Amerika en Azië die API/ASTM-normen volgen, heeft GR.3 de voorkeur. Voor projecten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika wordt S355GP doorgaans voorgeschreven.
V: Welk productieproces moet ik kiezen voor mijn funderingsbuisproject: ERW of LSAW?
A: Voor buitendiameters tot 660 mm (26 inch) is ERW over het algemeen kosteneffectiever en biedt het snellere productietijden. Voor diameters van 508 mm tot 3.000 mm (20 tot 120 inch) is LSAW vereist, omdat ERW-technologie deze grotere diameters niet kan produceren. Voor diameters boven 3.000 mm (120 inch) kan SSAW (spiraalgelast) worden overwogen. Ook de wanddiktevereisten spelen een rol bij de proceskeuze: LSAW kan dikkere wanden realiseren (tot 50,8 mm) in vergelijking met ERW (doorgaans tot 25,4 mm). Womic Steel kan u adviseren over het optimale proces op basis van uw specifieke maateisen en projectbudget.
V: Wat is een opofferingsring van staal en wanneer moet deze gebruikt worden?
A: Een opofferingsring van staal is een kort stalen profiel (doorgaans 50-100 mm breed, 6-12 mm dik, met een buitendiameter die overeenkomt met die van de buis) dat aan het uiteinde van een heipaalbuis is gelast. Het absorbeert de impactenergie van de heipaalhamer en beschermt het buisuiteinde tegen vervorming, knikken of scheuren. Opofferingsringen worden aanbevolen voor:
● Moeilijke rijomstandigheden (dicht zand, grind, rotsblokken)
● Zware heihamers (hoge slagkracht)
● Dunwandige buizen (verhouding diameter/wanddikte > 50)
● Kritieke projecten waarbij schade aan de pijpeinden tot vertragingen in de planning zou leiden
● Leidingen die na het rijden waterdicht moeten zijn
V: Welke lengteopties zijn er beschikbaar voor buizen voor scheepspalen? Kunt u extra lange lengtes leveren om het aantal lasverbindingen op locatie te verminderen?
A: Standaardlengtes zijn 6m, 12m en 18m. Voor diepfunderingen en maritieme projecten leveren we lengtes op maat tot 60m (200 voet), afhankelijk van de diameter en wanddikte. Extra lange lengtes bieden aanzienlijke voordelen: minder lasverbindingen op locatie (lagere installatiekosten, snellere planning), betere structurele continuïteit en een kleiner risico op lasfouten. Langere lengtes vereisen echter gespecialiseerd transport (flat rack containers, bulkschepen of projectlading) en kunnen hogere logistieke kosten met zich meebrengen. We adviseren om de lengte te optimaliseren op basis van projectvereisten, transportmogelijkheden en beperkingen met betrekking tot de toegang tot de locatie. Geef uw projectdetails door voor informatie over de beschikbaarheid van specifieke lengtes en de levertijd.
V: Welke coatingopties zijn er beschikbaar voor funderingsbuizen in de scheepvaart om ze te beschermen tegen corrosie door zeewater?
A: Wij bieden diverse anticorrosiecoatingopties voor maritieme omgevingen:
FBE (Fusion Bonded Epoxy):Enkele of dubbele laag, uitstekende hechting en weerstand tegen kathodische loslating, typische dikte 300-500 micron.
3LPE / 3LPP (drielaags polyethyleen/polypropyleen):Uitstekende mechanische bescherming en corrosiebestendigheid, typische dikte 2,0-4,5 mm, geschikt voor agressieve maritieme omgevingen.
Koolteerepoxy:Uitstekende waterbestendigheid en compatibiliteit met kathodische bescherming, typische dikte 300-600 micron.
Thermisch verzinken:Een zinkcoating (doorgaans 85-100 micron) biedt bescherming op plekken waar de coating beschadigd kan raken.
Vloeibare epoxy:Ter plaatse aan te brengen coating voor bijwerken en reparatie.
Betongewichtcoating (CWC):Voor onderwaterpijpleidingen die negatief drijfvermogen vereisen.
Voor de meeste toepassingen met funderingspalen op zee is een 3LPE- of FBE-coating in combinatie met kathodische bescherming (opofferingsanodes of opgelegde stroom) de industriestandaard. De keuze van de coating hangt af van de zeewateromstandigheden (temperatuur, zoutgehalte, zuurstofgehalte), de verwachte levensduur (20-50 jaar) en het projectbudget.
V: Kunt u funderingsbuizen leveren met een inspectie door een onafhankelijke derde partij (SGS, BV, TÜV, DNV, LR)?
A: Ja. We verwelkomen en faciliteren inspecties door DNV, BV, SGS, TÜV, ABS, LR of een door de klant aangewezen vertegenwoordiger tijdens de productie (waarbij de grondstoffen worden getest, dimensionale inspecties worden uitgevoerd, niet-destructief onderzoek plaatsvindt en de eindinspectie wordt bijgewoond) en vóór verzending. 3.2 Inspectiecertificaten, gevalideerd door erkende externe instanties, worden standaard op verzoek verstrekt. Voor offshore- en maritieme projecten waarvoor goedkeuring van een classificatiebureau (DNV, ABS, LR, BV) vereist is, coördineren we rechtstreeks met het bureau voor de aanwezigheid van een inspecteur en de goedkeuring van de documentatie.
V: Welke niet-destructieve testen (NDT) zijn vereist voor buizen voor funderingspalen in zee?
A: Voor ASTM A252 GR.3 zijn de standaard NDT-vereisten beperkt (geen verplichte NDT voor standaardkwaliteit). Voor kritische maritieme en offshore-toepassingen adviseren wij echter het volgende en kunnen wij het volgende leveren:
100% ultrasoon onderzoek (UT)van de lasnaad en de pijpwand (voor LSAW en ERW)
Magnetisch deeltjesonderzoek (MPI)van lasnaden en warmtebeïnvloede zone
Radiografisch onderzoek (RT)van de lasnaad (puntlas of las over de volledige lengte)
Laminaire UT-scanvan plaatranden vóór het lassen (voor LSAW)
Voor EN 10248 S355GP kunnen aanvullende testen, zoals ultrasoon onderzoek (UT) of magnetisch deeltjesonderzoek (MPI), door de opdrachtgever worden gespecificeerd. We raden altijd aan om de NDT-vereisten in de offertefase te bespreken om een juiste testomvang en documentatie te garanderen.
V: Wat is de maximale lengte die u per stuk kunt leveren voor funderingsbuizen met een grote diameter (bijv. 2000 mm buitendiameter × 25 mm wanddikte)?
A: Voor een buitendiameter van 2000 mm × een wanddikte van 25 mm kunnen we lengtes tot 24 meter (ongeveer 80 voet) leveren voor het LSAW-proces. Voor diameters boven de 1500 mm wordt de maximale lengte doorgaans beperkt door de beschikbaarheid van plaatmaten en transportbeperkingen. Neem contact met ons op met uw specifieke afmetingen (buitendiameter, wanddikte, lengte, hoeveelheid) voor een gedetailleerde inschatting van onze mogelijkheden en een offerte voor de levertijd. Voor projecten die lengtes vereisen die de standaard transportlimieten overschrijden (bijvoorbeeld >24 meter voor grote diameters), kunnen we u helpen met de logistieke planning van uw project, inclusief transport per binnenvaartschip of speciaal transport.
V: Levert u op maat gesneden funderingsbuizen? Welke toleranties kunt u hanteren?
A: Ja. Wij bieden precisiesnijden op exact door de klant gespecificeerde lengtes met nauwe toleranties. De standaard lengtetolerantie is +50 mm / -0 mm volgens de ASTM A252- en EN 10248-normen. Voor projecten met nauwere toleranties kunnen we met extra nabewerking een tolerantie van ±3 mm bereiken voor diameters tot 660 mm (ERW) en ±5 mm voor grotere diameters (LSAW). Na het snijden kan de uiteinde worden afgeschuind (afschuinhoek van 30°-35° met een landingsvlak van 1,6 mm ±0,8 mm) voor stomplassen op locatie of een vlakke afwerking, afhankelijk van de wensen. Geef uw tolerantie-eisen aan bij de offerteaanvraag.
V: Wat is de gemiddelde levertijd voor ASTM A252 GR.3 of EN 10248 S355GP scheepspaalbuizen?
A: De standaard levertijden voor in de fabriek geproduceerde funderingsbuizen (niet uit voorraad) bedragen ongeveer 30-45 dagen voor het ERW-proces en 45-60 dagen voor het LSAW-proces, afhankelijk van de bestelhoeveelheid, diameter, wanddikte en specifieke testvereisten. Spoedbestellingen (20-30 dagen) zijn mogelijk voor kleinere hoeveelheden of voor standaardmaten die uit voorraad worden geproduceerd. Voor projecten die een inspectie door een derde partij vereisen (SGS, BV, DNV, enz.), dient u 5-10 dagen extra in te plannen voor de inspectie en de bijbehorende documentatie. Voor coatings (FBE, 3LPE, enz.) dient u 10-20 dagen extra in te plannen, afhankelijk van het type en de hoeveelheid coating. Neem contact met ons op en deel uw projectplanning voor een actuele offerte voor de levertijd.
V: Welke documentatie wordt bij elke levering van buizen voor scheepsfunderingen meegeleverd?
A: Elke zending bevat uitgebreide documentatie:
Fabriekstestcertificaat (MTC):conform EN 10204 Type 3.1 (of Type 2.2 / 3.2 op aanvraag), inclusief chemische samenstelling, treksterkte-eigenschappen en relevante testresultaten.
Dimensionaal inspectierapport:inclusief buitendiameter, gewicht, lengte, rechtheid, rondheid
Rapporten van niet-destructief onderzoek:UT-rapporten (lassen en carrosserie), RT-rapporten (indien gespecificeerd), MPI-rapporten
Traceerbaarheidsdocumentatie:Traceerbaarheidsgegevens van het warmtenummer naar de afgewerkte pijp
Paklijst:Gedetailleerde lijst van bundels/leidingen met hoeveelheden, afmetingen en gewichten.
Handelsfactuur en pakverklaring:voor douaneafhandeling
Certificaat van oorsprong:indien vereist door het land van bestemming (C/O, formulier E of anders)
Coatingrapporten:indien coating aangebracht (dikte, hechting, detectie van defecten)
Voor EN 10248 S355GP kan op verzoek aanvullende documentatie worden verstrekt, waaronder een CE-markering en een prestatieverklaring (Declaration of Performance, DoP).











