1. Women Steel: Productiemogelijkheden en bedrijfssterkte
Womic Steel Group is een toonaangevende fabrikant en wereldwijde exporteur met meer dan 20 jaar expertise in de productie van buisproducten van koolstofstaal, gelegeerd staal en roestvrij staal. Onze ultramoderne fabriek beschikt over een uitgebreide productiecapaciteit die de markt overstijgt.10.000 ton per maandvoor naadloze buizen.
Productieomvangbereik:Naadloze buizen met een buitendiameter van 1/4" tot 24" (10,3 mm – 610 mm) en een wanddikte van SCH10 tot XXS.
Kwaliteitscertificeringen en naleving van wet- en regelgeving:
ISO 9001:2015Gecertificeerd kwaliteitsmanagementsysteem.
PED 2014/68/EU Bijlage I, paragraaf 4.3 Naleving:De ketelbuizen van Womic Steel voldoen aan de essentiële veiligheidseisen van de Richtlijn Drukapparatuur.CE-markeringEen certificaat van conformiteit (of een certificaat van echtheid) is op aanvraag beschikbaar om een vlotte douaneafhandeling en projectacceptatie binnen de Europese Economische Ruimte te vergemakkelijken.
EN 10204 3.2 Certificering:Naast de standaard 2.2 en 3.1 MTC's leveren wij producten met inspectiecertificaat 3.2, gevalideerd door door de EU geautoriseerde derde partijen (TÜV, LR, BV) voor kritische keteltoepassingen die volledige traceerbaarheid vereisen.
Goedkeuringen voor inspecties door derden (TPI):Onze producten en productieprocessen zijn goedgekeurd en gecontroleerd door belangrijke internationale instanties en classificatiebureaus, waaronderSGS, BV, ABS, LR, DNV en GL.
Wereldwijde erkenning:Womic Steel is een vertrouwde leverancier voor Fortune 500-energiebedrijven en wereldwijde EPC-aannemers, actief in meer dan 80 landen in Zuidoost-Azië, Europa, het Midden-Oosten en Noord- en Zuid-Amerika.
2. EN10216 P235GH: Materiaalsamenstelling en prestaties
X10CrMoVNb9-1 (Staalnummer)1.4903), gewoonlijk aangeduid alsKlas P91ofT91, is eengeavanceerd 9% chroom-molybdeen-vanadium-niobium gelegeerd staalSpeciaal ontworpen voor gebruik bij extreem hoge temperaturen in drukvaten. De aanduiding "X10" staat voor een hooggelegeerd staal met circa 0,10% koolstof, "CrMoVNb" duidt op een chroom-molybdeen-vanadium-niobium-legeringssysteem en "9-1" staat voor circa 9% chroom en 1% molybdeen. P91 is eenmartensitisch kruipbestendig staaldat biedtuitzonderlijke kruipbreuksterkte en oxidatieweerstandbij temperaturen tot 620 °C, waardoor het de industriestandaard is voor hoofdstoomleidingen en verdeelstukken van ultra-superkritische energiecentrales.
Chemische samenstelling (gietanalyse, % per massa)
| Element | C | Si | Mn | P | S | Cr | Mo | Ni | V | Nb | Al | N |
| Min % | 0,08 | 0,20 | 0,30 | — | — | 8.00 | 0,85 | — | 0,18 | 0,06 | — | 0,030 |
| Max % | 0,12 | 0,50 | 0,60 | 0,020 | 0,010 | 9,50 | 1.05 | 0,40 | 0,25 | 0,10 | 0,020 | 0,070 |
*Opmerking: Het hoge chroomgehalte (8,0-9,5%) zorgt voor een uitzonderlijke oxidatie- en corrosiebestendigheid bij hoge temperaturen. Vanadium en niobium vormen fijne precipitaten die de kruipsterkte aanzienlijk verbeteren. Strikte controle van fosfor, zwavel en ongewenste elementen garandeert optimale taaiheid en lasbaarheid voor dikwandige componenten.*
Mechanische eigenschappen (kamertemperatuur)
| Eigendom | Waarde |
| Leveringsconditie | Genormaliseerd en getemperd (+NT) bij 1040-1090 °C |
| Vloeigrens (ReH) | ≥ 450 MPa(voor T ≤ 16 mm) |
| Treksterkte (Rm) | 620 – 850 MPa |
| Rek (A min) | 19% (longitudinaal) / 17% (transversaal) |
*Opmerking: De genormaliseerde en getemperde (+NT) warmtebehandeling produceert een getemperde martensitische microstructuur met fijne precipitaten, wat zorgt voor optimale sterkte, taaiheid en kruipweerstand bij hoge temperaturen voor extreme gebruiksomstandigheden tot 620 °C.*
Kruipeigenschappen bij hoge temperaturen
| Temperatuur (°C) | 500 | 550 | 600 | 620 |
| Vloeigrens (MPa) | ≥385 | ≥360 | ≥330 | ≥300 |
| Kruipbreuksterkte (100.000 uur) | 240 | 170 | 120 | 95 |
*Opmerking: P91 behoudt zijn nuttige sterkte tot 620 °C en presteert aanzienlijk beter dan zowel 16Mo3 (limiet van 500 °C) als 13CrMo4-5 (limiet van 550 °C), waardoor het het materiaal bij uitstek is voor toepassingen in ultra-superkritische energiecentrales.*
3. Dimensionaal bereik en naleving van normen
Womic Steel levert X10CrMoVNb9-1 (P91) buizen in een breed scala aan afmetingen, volledig conform de nieuwste EN 10216-2:2024-normen.
| Item | Specificatie |
| Standaard | EN 10216-2:2024 (Naadloze buizen voor drukdoeleinden – Buizen van ongelegeerd en gelegeerd staal met gespecificeerde eigenschappen bij verhoogde temperatuur) |
| Cijfer | X10CrMoVNb9-1 (1.4903) / P91 |
| Buitendiameter | 10,3 mm – 610 mm (1/4" – 24") |
| Wanddikte | 2,0 mm – 60,0 mm (SCH10 – XXS) |
| Leveringsconditie | Genormaliseerd en getemperd (+NT) |
| Inspectiecategorieën | TC1 / TC2 (EN 10204 Type 2.2 testrapport) |
3. Beschikbare afmetingen en specificaties
| NB | Maat | OD mm | SCH40S mm | SCH5S mm | SCH10S mm | SCH10 mm | SCH20 mm | SCH40 mm | SCH60 mm | XS/80S mm | SCH80 mm | SCH100 mm | SCH120 mm | SCH140 mm | SCH160 mm | SCHXXS mm |
| 6 | 1/8” | 10.29 | 1.24 | 1.73 | 2.41 | |||||||||||
| 8 | 1/4” | 13.72 | 1,65 | 2.24 | 3.02 | |||||||||||
| 10 | 3/8” | 17.15 | 1,65 | 2.31 | 3.20 | |||||||||||
| 15 | 1/2” | 21.34 | 2,77 | 1,65 | 2.11 | 2,77 | 3.73 | 3.73 | 4.78 | 7.47 | ||||||
| 20 | 3/4” | 26.67 | 2.87 | 1,65 | 2.11 | 2.87 | 3.91 | 3.91 | 5.56 | 7.82 | ||||||
| 25 | 1” | 33.40 | 3.38 | 1,65 | 2,77 | 3.38 | 4.55 | 4.55 | 6.35 | 9.09 | ||||||
| 32 | 1 1/4” | 42.16 | 3.56 | 1,65 | 2,77 | 3.56 | 4,85 | 4,85 | 6.35 | 9.70 | ||||||
| 40 | 1 1/2” | 48.26 | 3,68 | 1,65 | 2,77 | 3,68 | 5.08 | 5.08 | 7.14 | 10.15 | ||||||
| 50 | 2” | 60.33 | 3.91 | 1,65 | 2,77 | 3.91 | 5.54 | 5.54 | 9,74 | 11.07 | ||||||
| 65 | 2 1/2” | 73.03 | 5.16 | 2.11 | 3.05 | 5.16 | 7.01 | 7.01 | 9.53 | 14.02 | ||||||
| 80 | 3” | 88,90 | 5.49 | 2.11 | 3.05 | 5.49 | 7.62 | 7.62 | 11.13 | 15.24 | ||||||
| 90 | 3 1/2” | 101,60 | 5,74 | 2.11 | 3.05 | 5,74 | 8.08 | 8.08 | ||||||||
| 100 | 4” | 114.30 | 6.02 | 2.11 | 3.05 | 6.02 | 8.56 | 8.56 | 11.12 | 13.49 | 17.12 | |||||
| 125 | 5” | 141.30 | 6.55 | 2,77 | 3.40 | 6.55 | 9.53 | 9.53 | 12.70 | 15.88 | 19.05 | |||||
| 150 | 6” | 168.27 | 7.11 | 2,77 | 3.40 | 7.11 | 10,97 | 10,97 | 14.27 | 18.26 | 21,95 | |||||
| 200 | 8” | 219.08 | 8.18 | 2,77 | 3,76 | 6.35 | 8.18 | 10.31 | 12.70 | 12.70 | 15.09 | 19.26 | 20.62 | 23.01 | 22.23 | |
| 250 | 10” | 273.05 | 9.27 | 3.40 | 4.19 | 6.35 | 9.27 | 12.70 | 12.70 | 15.09 | 19.26 | 21.44 | 25.40 | 28.58 | 25.40 | |
| 300 | 12” | 323,85 | 9.53 | 3,96 | 4.57 | 6.35 | 10.31 | 14.27 | 12.70 | 17.48 | 21.44 | 25.40 | 28.58 | 33.32 | 25.40 | |
| 350 | 14” | 355,60 | 9.53 | 3,96 | 4.78 | 6.35 | 7,92 | 11.13 | 15.09 | 12.70 | 19.05 | 23.83 | 27,79 | 31,75 | 35,71 | |
| 400 | 16” | 406.40 | 9.53 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7,92 | 12.70 | 16.66 | 12.70 | 21.44 | 26.19 | 30,96 | 36.53 | 40.49 | |
| 450 | 18” | 457.20 | 9.53 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7,92 | 14.27 | 19.05 | 12.70 | 23.83 | 29.36 | 34,93 | 39,67 | 45.24 | |
| 500 | 20” | 508,00 | 9.53 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 15.09 | 20.62 | 12.70 | 26.19 | 32,54 | 38.10 | 44.45 | 50.01 | |
| 550 | 22” | 558,80 | 9.53 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 22.23 | 12.70 | 28.58 | 34,93 | 41.28 | 47,63 | 53,98 | ||
| 600 | 24” | 609.60 | 9.53 | 5.54 | 6.35 | 6.35 | 9.53 | 17.48 | 24.61 | 12.70 | 30,96 | 38,89 | 46.02 | 52.37 | 59,54 |
4. Standaarden en kwaliteiten voor buizen van gangbare ketels en warmtewisselaars, geproduceerd door Womic Steel.
| Standaard | Staalsoorten |
| Ketelbuizen (naadloos en gelast) | |
| ASTM A178: Elektrisch weerstandsgelaste ketelbuizen van koolstofstaal en koolstof-mangaanstaal | A178 Cijfer A, Cijfer C, Cijfer D |
| ASTM A179: Naadloze koudgetrokken warmtewisselaar- en condensorbuizen van koolstofarm staal | A179 Klasse C |
| ASTM A192: Naadloze koolstofstalen ketelbuizen voor hoge druk | A192 |
| ASTM A199: Naadloze koudgetrokken warmtewisselaar- en condensorbuizen van intermediair gelegeerd staal | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A200: Naadloze destillatiebuizen van tussengelegeerd staal voor raffinaderijtoepassingen | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A209: Naadloze ketel- en oververhittingsbuizen van koolstof-molybdeenlegeringsstaal | T1, T1a, T1b |
| ASTM A210: Naadloze ketel- en oververhitterbuizen van middelmatig koolstofstaal | A210 Cijfer A-1, Cijfer C |
| ASTM A213: Naadloze ferritische en austenitische gelegeerde stalen buizen voor ketels, oververhitters en warmtewisselaars | T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122, TP304, TP304L, TP304H, TP309, TP309H, TP310, TP310H, TP316, TP316L, TP316H, TP321, TP321H, TP347, TP347H, TP347HFG |
| ASTM A250: Elektrisch weerstandsgelaste ferritische legeringsstalen ketel- en oververhitterbuizen | T1, T1a, T1b, T2, T5, T9, T11, T22 |
| ASTM A556: Naadloze koudgetrokken koolstofstalen voedingswaterverwarmingsbuizen | A556 Niveau A2, Niveau B2, Niveau C2 |
| Pijpen en buizen van gelegeerd staal (chroom-molybdeen) | |
| ASTM A335: Naadloze buis van ferritisch gelegeerd staal voor toepassingen bij hoge temperaturen | P1, P2, P5, P5b, P5c, P9, P11, P12, P15, P21, P22, P23, P24, P36, P91, P92, P122, P911 |
| ASTM A369: Naadloze buis van ferritisch gelegeerd staal voor gebruik bij hoge temperaturen | FP1, FP2, FP5, FP5b, FP5c, FP9, FP11, FP12, FP21, FP22, FP91 |
| ASTM A213 (legeringskwaliteiten): Naadloze ferritische ketelbuizen van gelegeerd staal | T1, T1a, T1b, T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122 |
| EN 10216-5: Naadloze roestvrijstalen buizen voor druktoepassingen | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, 1.4432, 1.4435, 1.4436, 1.4541, 1.4550, 1.4571 |
| EN 10305-1: Naadloze koudgetrokken precisiestalen buizen | E215, E235, E355 |
| EN 10305-2: Gelaste koudgetrokken precisiestalen buizen | E215, E235, E355 |
| Duitse normen (DIN) | |
| DIN 17175: Naadloze stalen buizen voor toepassingen bij hoge temperaturen | St35.8, St45.8, 10CrMo910, 13CrMo44, 14MoV63, 15Mo3 |
| JIS G3454: Koolstofstalen buizen voor druktoepassingen | STPG370, STPG410 |
| JIS G3455: Koolstofstalen buizen voor hogedruktoepassingen | STS370, STS410, STS480 |
| JIS G3456: Koolstofstalen buizen voor gebruik bij hoge temperaturen | STPT370, STPT410, STPT480 |
| JIS G3461: Ketel- en warmtewisselaarbuizen van koolstofstaal | STB340, STB410, STB510 |
| JIS G3462: Buizen van gelegeerd staal voor boilers en warmtewisselaars | STBA12, STBA13, STBA20, STBA22, STBA23, STBA24, STBA25, STBA26, STBA28, STBA29 |
| GB/T 3087: Naadloze stalen buizen voor lagedruk- en middendrukketels | 10, 20 |
| GB/T 5310: Naadloze stalen buizen voor hogedrukketels | 20G, 20MnG, 25MnG, 15MoG, 20MoG, 12CrMoG, 15CrMoG, 12Cr2MoG, 12Cr1MoVG, 12Cr2MoWVTiB, 07Cr2MoW2VNbB, 10Cr9Mo1VNbN, 10Cr11MoW2VNbCuBN |
| GB/T 6479: Naadloze stalen buizen voor hogedrukapparatuur voor kunstmest | 10, 20, 16Mn, 12CrMo, 15CrMo, 12Cr2Mo, 12Cr5MoI, 12Cr9MoI |
| Gebruik: Ketel, oververhitter, warmtewisselaar, petrochemie, energieopwekking, aardgas, raffinaderij, hogetemperatuurtoepassingen, corrosieve omgevingen, fabricage van mechanische apparatuur | |
5. Productieproces
Productieproces (koudgetrokken naadloze buizen):
● Grondstoffeninspectie: Inkomende ronde knuppels worden gecontroleerd op chemische samenstelling en oppervlaktekwaliteit. Het materiaal wordt correct gescheiden op kwaliteit en chargenummer om volledige traceerbaarheid te garanderen.
● Opwarmen en doorboren van de knuppels: De knuppels worden in roterende ovens tot de smeedtemperatuur verhit en vervolgens door een walswals doorboord om holle buismantels te vormen.
● Koudtrekken: De geperforeerde holle schalen ondergaan een of meerdere koudtrekgangen door middel van precisiematrijzen en over doornen om de vereiste buitendiameter, wanddikte en maattoleranties te bereiken.
● Tussenliggende warmtebehandeling: Tussen de trekgangen kunnen buizen een tussentijdse gloeibehandeling of normalisatie ondergaan om werkverharding te verminderen en de ductiliteit te herstellen voor de daaropvolgende verwerking.
● Eindwarmtebehandeling: De buizen ondergaan een eindwarmtebehandeling (normaliseren, gloeien of spanningsarm maken) volgens de geldende normen om de gespecificeerde mechanische eigenschappen en korrelstructuur te bereiken.
● Richten en snijden: Nauwkeurig richten om te voldoen aan de standaard rechtheidstoleranties, gevolgd door snijden op exact de bestelde lengte met schone, braamvrije uiteinden.
● Afwerking en oppervlakte-inspectie: Visuele controle om te garanderen dat er geen oppervlaktedefecten zoals scheuren, vouwen, overlappingen en schilfers aanwezig zijn. Afschuining van de uiteinden of een vlakke afwerking, indien nodig.
6. Kwaliteitscontrole
Controle van grondstoffen → Chemische analyse → Mechanische test → Visuele inspectie → Maatcontrole → Buigproef → Slagproef → Intergranulaire corrosietest → Niet-destructief onderzoek (UT, MT, PT) → Uitbuigings- en afvlakproef → Hardheidstest → Druktest → Ferrietgehaltebepaling → Metallografisch onderzoek → Corrosietest → Wervelstroomtest → Zoutsproeitest → Corrosiebestendigheidstest → Trillingstest → Pittingcorrosietest → Inspectie van verf en coating → Documentatiebeoordeling
7. Primaire toepassingen
Naadloze ketelbuizen zijn essentiële componenten in omgevingen met hoge temperaturen en hoge drukken in diverse industrieën:
Energieopwekking:Ketelwaterwanden, economizers, oververhitters, naverhitters, verdeelstukken en hoofdstoomleidingen in thermische centrales en gecombineerde cycluscentrales.
Industriële boilers:Stoomopwekkingssystemen, warmwaterketels en warmteterugwinningsketels voor productiebedrijven.
Petrochemie en raffinage:Warmtewisselaars, procesverwarmers, kraakovens en hogetemperatuurvloeistofleidingen.
Drukvaten:Ketels, vaten en onderdelen voor drukvaten die bij hoge temperaturen werken.
Chemische verwerking:Reactoren, reformers en leidingsystemen voor het transport van gassen en vloeistoffen bij hoge temperaturen.
EPC & installatieleidingen:Proces- en nutspijpleidingen in olieraffinaderijen, gasverwerkingsinstallaties en petrochemische complexen.
8. Verpakking en verzending:
Aluminium ketelbuizen worden met de grootste zorg verpakt en verzonden om hun bescherming tijdens het transport te garanderen. Hieronder volgt een beschrijving van het verpakkings- en verzendproces:
Verpakking:
Beschermende coating:Voordat ketelbuizen worden verpakt, worden ze vaak voorzien van een laag roestwerende olie of beschermende lak om corrosie en oxidatie van het oppervlak tijdens opslag en transport te voorkomen.
Bundelen:Buizen van vergelijkbare afmetingen en specificaties worden zorgvuldig gebundeld. Ze worden vastgezet met stalen banden of stevige plastic banden om te voorkomen dat ze binnen de bundel verschuiven.
Eindkappen:Aan beide uiteinden van de buizen worden plastic of metalen afsluitdoppen geplaatst om afgeschuinde uiteinden, gladde uiteinden en schroefverbindingen te beschermen tegen stoten en het binnendringen van vuil.
Vulling en demping:Opvulmaterialen zoals schuim, bubbeltjesplastic of golfkarton worden gebruikt om demping te bieden en slijtage of stootschade tijdens het hanteren en transport te voorkomen.
Houten kratten of kisten:Dunwandige buizen, nauwkeurig koudgetrokken buizen of hoogwaardige exportorders kunnen worden verpakt in stevige houten kratten of multiplex kisten voor extra bescherming tegen invloeden van buitenaf en ruwe behandeling.
9. Verzending:
Vervoersmiddel:Ketelbuizen worden doorgaans per vrachtwagen, containerschip of spoor vervoerd, afhankelijk van de bestemming, het ordervolume en de urgentie van de levering. Luchtvracht is beschikbaar voor tijdgevoelige zendingen.
Containerisatie:De buizen worden in standaard zeecontainers van 20 of 40 voet geladen om een veilig en georganiseerd transport te garanderen. Het laden in containers beschermt de lading tegen weersomstandigheden, vocht en externe verontreinigingen.
Etikettering en documentatie:Elk pakket is duidelijk gelabeld met essentiële informatie, waaronder materiaalkwaliteit, norm, afmetingen, chargenummer, hoeveelheid en behandelingsinstructies. Complete verzenddocumenten worden opgesteld voor douaneafhandeling en vrachttracering.
Douanevoorschriften:Voor internationale zendingen wordt alle benodigde douanedocumentatie – inclusief handelsfactuur, paklijst, vrachtbrief en fabriekstestcertificaten – voorbereid om een vlotte inklaring in de bestemmingshaven te garanderen.
Veilige bevestiging:In het transportvoertuig of de container worden bundels en kratten stevig vastgemaakt en gestabiliseerd om te voorkomen dat ze verschuiven, rollen of bewegen, wat tijdens het transport schade zou kunnen veroorzaken.
Volgen en monitoren:Geavanceerde logistieke volgsystemen worden gebruikt om de status van zendingen te controleren en klanten realtime locatie-updates te verstrekken.
Verzekering:Afhankelijk van de orderwaarde en de wensen van de klant kan een zeevrachtverzekering worden afgesloten om eventuele verliezen of schade tijdens het transport te dekken.
Samenvattend garandeert Womic Steel dat alle ketel- en legeringsbuizen worden verpakt met toonaangevende beschermingsmaatregelen en verzonden via betrouwbare transportmethoden, zodat ze in optimale conditie op hun bestemming aankomen. De juiste verpakkings- en verzendprocedures zijn essentieel voor het behoud van de integriteit en kwaliteit van de geleverde producten.
Voordelen en veelgestelde vragen van Womic Steel
Waarom samenwerken met Womic Steel?
Alles-in-één-winkel:Compleet assortiment, van naadloze ketelbuizen tot bijpassende OEM-buisfittingen (bochten, T-stukken, verloopstukken, flenzen) in compatibele materiaalkwaliteiten.
Technische conformiteit:Bij elke zending worden volledige fabriekstestcertificaten (EN 10204 Type 2.2, 3.1 of 3.2) meegeleverd, met een gedetailleerde beschrijving van de exacte chemische samenstelling en de resultaten van de mechanische testen.
Diensten met toegevoegde waarde:Eindafschuining, schroefdraad en koppeling, en anticorrosiecoating (FBE, 3LPE, epoxy, verzinken) zijn in eigen huis beschikbaar.
Concurrerende logistiek:Strategische samenwerking met internationale expediteurs garandeert optimale containerbelading en kostenefficiënte wereldwijde verzending.
Voorraad en beschikbaarheid:Een uitgebreide voorraad standaard ketelbuismaten garandeert korte levertijden en een snelle reactie op dringende projectvereisten.
Kies Womic Steel Group als uw betrouwbare partner voor hoogwaardige producten.Roestvrijstalen buizen en fittingen enOngeëvenaarde leveringsprestaties.Uw aanvraag is welkom!
Website: www.womicsteel.com
E-mail: sales@womicsteel.com
Tel/WhatsApp/WeChat: Victor: +86-15575100681 ofJack: +86-18390957568
Veelgestelde vragen (FAQ)
V: Wat is het verschil tussen naadloze en gelaste ketelbuizen?
A: Naadloze ketelbuizen worden vervaardigd uit massieve blokken zonder lasnaad, wat zorgt voor een superieure drukbestendigheid en uniformiteit. Ze hebben de voorkeur voor keteltoepassingen met hoge temperaturen en hoge drukken. Gelaste buizen zijn geschikt voor lagere drukken en minder kritische bedrijfsomstandigheden.
V: Welke warmtebehandelingsmethoden zijn beschikbaar voor ketelbuizen?
A: Gangbare leveringscondities zijn onder andere warmgewalst, koudgetrokken, genormaliseerd (+N), gegloeid en gehard en getemperd. De specifieke warmtebehandeling wordt toegepast op basis van de materiaalkwaliteit en de eisen voor het eindgebruik om optimale mechanische eigenschappen te bereiken.
V: Wat betekent "TC2" op een materiaalcertificaat?
A: TC2 (Testcategorie 2) volgens de EN 10216-normen vereist specifieke inspecties, waaronder trekproeven bij verhoogde temperatuur en 100% niet-destructief onderzoek (NDT) van elke buis. Dit niveau van testen is vereist voor kritische ketel- en drukvattoepassingen.
V: Kan Womic Steel 3.2 inspectiecertificaten (inspectie door een derde partij) leveren?
A: Ja. We verwelkomen en faciliteren inspecties door DNV, BV, SGS, TÜV, ABS, LR of een door de klant aangewezen vertegenwoordiger tijdens de productie en vóór verzending. Certificaten 3.2 worden standaard op verzoek verstrekt.
V: Wat is de maximale lengte die beschikbaar is voor ketelbuizen?
A: Wij leveren buizen in standaard vaste lengtes tot 12 meter (ongeveer 40 voet). Langere lengtes voor HRSG-toepassingen en U-vormige buizen voor warmtewisselaars zijn op aanvraag verkrijgbaar, met gedetailleerde specificaties en tekeningen.
V: Welke soorten afwerkingen biedt u aan?
A: Wij leveren gladde uiteinden, afgeschuinde uiteinden, schroefdraaduiteinden en gekoppelde uiteinden. Aangepaste afwerking van de uiteinden is mogelijk om te voldoen aan specifieke installatie- of lasvereisten.
V: Biedt u de mogelijkheid om kleding op maat te laten snijden?
A: Ja. Wij bieden precisiesnijden op exact door de klant opgegeven lengte met nauwe toleranties en schone, braamvrije uiteinden.











